Anker Soundcore H30i цена
Anker Soundcore H30i цена
Soundcore H30i White/ Beige ausinėsIšpardavimas nuo 05.20 iki 05.22 больше |
|
24.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
24.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Ausinės Anker Soundcore H30i, Baltosбольше |
|
35.94 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
35.94 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Belaidės ausinės Soundcore H30i, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 40.9 € больше |
|
38.47 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Soundcore H30i, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 40.9 € больше |
|
38.47 €*
|
B магазин 1a.lt |
On-Ear Headphones Soundcore H30i blackбольше |
|
44.18 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
44.18 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 11:06
! Сообщить об ошибке| Марка | Anker |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 194644153090 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | spartusis įkrovimas: 5 min. ≈ 4 val. klausymo; 40 mm dinaminiai garsiakalbiai su „bassup“; baterijos veikimo laikas iki 70 val. |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 70val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 183g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |

















































