Anker Soundcore K20i цена
Anker Soundcore K20i цена
Anker Soundcore K20i White A3994G21Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.99 € больше |
|
16.71 €*
|
B магазин pigu.lt |
Soundcore K20i, juodos - Belaidės ausinėsбольше |
|
19.99 €
5-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 5-7 раб. дн. |
19.99 €
5-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 5-7 раб. дн. |
Belaidės ausinės Soundcore K20i, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 15.9 € больше |
|
12.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
12.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Belaidės ausinės Soundcore K20i, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.9 € больше |
|
13.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
13.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Soundcore K20i Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
15.94 €
|
B магазин rde.lt |
Ausinės Anker Soundcore K20i BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
16.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
16.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Ausinės Anker Soundcore K20i BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
16.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
16.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Ausinės Anker Soundcore True-Wireless Earbuds K20i Bluetooth In-Ear Microph..больше |
|
16.49 €
|
B магазин topocentras.lt |
Anker Soundcore K20i True Wireless Bluetooth Earbuds with Microphone - Whiteбольше |
|
16.59 €
|
B магазин skytech.lt |
Anker Soundcore K20i White A3994G21Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.99 € больше |
|
16.71 €*
|
B магазин pigu.lt |
soundcore A3994G11 K20i Headset, True Wireless Stereo (TWS) In-ear Headphones, B..больше |
|
17.56 €
|
B магазин smartech.ee |
Belaidės ausinės Anker Soundcore K20i, Baltos spalvosбольше |
|
17.62 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
17.62 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone..больше |
|
19.59 €
|
B магазин complius.lt |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
19.80 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.48 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
19.80 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.48 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Soundcore K20i, juodos - Belaidės ausinėsбольше |
|
19.99 €
5-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 5-7 раб. дн. |
19.99 €
5-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 5-7 раб. дн. |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone..больше |
|
20.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
20.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone..больше |
|
21.47 €
|
B магазин prevo.lt |
Anker Soundcore K20i True-Wireless Earbuds, White | Anker Soundcoreбольше |
|
21.47 €
|
B магазин smartonly.eu |
Soundcore K20i blackбольше |
|
21.76 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
21.76 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone..больше |
|
21.86 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone.. |
|
22.45 €
|
B магазин vieni.lt |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone..больше |
|
22.73 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
22.73 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone..больше |
|
23.53 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
23.53 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone..больше |
|
23.61 €
|
B магазин enrike.lt |
Anker Soundcore K20i, White A3994G21больше |
|
24.35 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
24.35 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone.. |
|
24.96 €
|
B магазин baitukas.lt |
Anker Soundcore K20i True-Wireless Earbuds, White | Anker Soundcoreбольше |
|
24.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
24.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone..больше |
|
30.38 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 13:38
! Сообщить об ошибке| Марка | ANKER |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 1946440376352 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 13mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, dėklas |
| Palaikomos technologijos | hsp, aac, a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 30 valandųval. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |






















































