Anker Soundcore K20i kaina
Anker Soundcore K20i kaina
Anker Soundcore K20i White A3994G21Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.99 € |
|
16.71 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Soundcore K20i, baltos - Belaidės ausinės |
|
19.99 €
4-6 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 4-6 d.d. |
19.99 €
4-6 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 4-6 d.d. |
Belaidės ausinės Soundcore K20i, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 15.9 € Daugiau |
|
12.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
12.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Belaidės ausinės Soundcore K20i, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.9 € Daugiau |
|
13.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
13.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Soundcore K20i White ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
15.94 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Ausinės Anker Soundcore K20i BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
16.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
16.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Ausinės Anker Soundcore True-Wireless Earbuds K20i Bluetooth In-Ear Microph..Daugiau |
|
16.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Anker Soundcore K20i True Wireless Bluetooth Earbuds with Microphone - White |
|
16.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Ausinės Anker Soundcore K20i BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
16.71 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
16.71 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Anker Soundcore K20i White A3994G21Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.99 € |
|
16.71 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
soundcore A3994G11 K20i Headset, True Wireless Stereo (TWS) In-ear Headphones, B..Daugiau |
|
17.56 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Belaidės ausinės Anker Soundcore K20i, Baltos spalvosDaugiau |
|
17.62 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
17.62 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone.. |
|
19.59 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
19.80 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
19.80 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Soundcore K20i, baltos - Belaidės ausinės |
|
19.99 €
4-6 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 4-6 d.d. |
19.99 €
4-6 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 4-6 d.d. |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone.. |
|
20.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
20.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone.. |
|
21.47 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Anker Soundcore K20i True-Wireless Earbuds, White | Anker Soundcore |
|
21.47 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone..Daugiau |
|
21.64 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Soundcore K20i blackDaugiau |
|
21.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
21.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone.. |
|
22.45 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone.. |
|
22.73 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
22.73 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone.. |
|
23.53 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
23.53 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone.. |
|
23.61 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Anker Soundcore K20i, White A3994G21Daugiau |
|
24.35 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
24.35 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone.. |
|
24.96 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Anker Soundcore K20i True-Wireless Earbuds, White | Anker Soundcore |
|
24.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
24.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 03:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ANKER |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 1946440376352 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 13mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, dėklas |
| Palaikomos technologijos | hsp, aac, a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 30 valandųval. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rodyti daugiau | |






















































