Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS252AE-B kaina
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS252AE-B kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (42)
Sharp | YC-MS252AE-B | Microwave Oven | Free standing | 25 L | 900 W | Black |
|
99.87 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS252AE-B | Free standing | 25 L | 900 W | Black |
|
101.19 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Sharp Mikrobangų krosnelė Sharp Microwave Oven YC-MS252AE-B Free standing 25 L 9.. |
|
112.43 €
|
Išparduotafrog.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS252AE-B | Free standing | 25 L | 900 W | Black|YC-.. |
|
114.93 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Mikrobangų krosnelė Sharp | Microwave Oven | YC-MS252AE-B | Free standing | 25 L.. |
|
116.80 €
|
Išparduotavarle.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS252AE-B | Free standing | 25 L | 900 W | Black |
|
119.50 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS252AE-B | Free standing | 25 L | 900 W | Black |
|
121.76 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS252AE-B | Free standing | 25 L | 900 W | Black |
|
121.77 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS252AE-B | Free standing | 25 L | 900 W | Black |
|
125.19 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS252AE-B | Free standing | 25 L | 900 W | Black YC-.. |
|
125.19 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Sharp YC-MS252AE-B Mikrobangų krosnelė – laisvai pastatoma, 25 L talpa, 900 W ga.. |
|
125.90 €
|
Išparduotavieni.lt |
Sharp mikrobangų krosnelė YC-MS252AE-B Laisvai pastatoma 25 L 900 W juoda |
|
126.97 €
|
Išparduotaintop.lt |
Sharp | YC-MS252AE-B | Microwave Oven | Free standing | 25 L | 900 W | Black |
|
129.74 €
|
Išparduota1stop.lt |
Mikrobangų Krosnelė - SHARP YC-MS252AE-B 25L 900W Jutiklinis Valdymas Vaikų Užra.. |
|
130.49 €
|
Išparduotaproshop.lt |
Sharp | Microwave Oven | YC-MS252AE-B | Free standing | 25 L | 900 W | Black |
|
135.11 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Sharp Sharp mikrobangų krosnelė | Mikrobangų krosnelė | YC-MS252AE-B | Laisvai s.. |
|
136.56 €
|
Išparduotazemakaina.lt |
Sharp mikrobangų krosnelė YC-MS252AE-B Laisvai pastatoma 25 L 900 W juoda |
|
151.04 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Kainų kitimo istorija - Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS252AE-B

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS252AE-B
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4974019463506 |
| Gamintojo kodas | yc-ms252ae-b |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 900w |
| Aukštis | 28cm |
| Plotis | 47.2cm |
| Gylis | 34.5cm |
| Svoris | 12kg |
| Talpa | 25l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 25cm |
| Galios lygių skaičius | 11 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Kita informacija | vidaus apšvietimas |
| Laido ilgis | -m |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |



































