Šaldytuvas Sharp SJ-BA09RHXLC kaina
Šaldytuvas Sharp SJ-BA09RHXLC kaina
Šaldytuvas Sharp Sharp Kühl-Gefrierkombi SJ-BA09RHXLC-EU sr C |
|
549.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
549.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Šaldytuvas Sharp Sharp Kühl-Gefrierkombi SJ-BA09RHXLC-EU sr C | 10809619 | 455.. |
|
590.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4550556112543 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 153kwh |
| Bendra talpa | 295l |
| Šaldytuvo talpa | 207l |
| Šaldiklio talpa | 88l |
| Užšaldymo galia | 5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 64kg |
| Rodyti daugiau | |






















