Šaldytuvas Severin RKS 8833 kaina
Šaldytuvas Severin RKS 8833 kaina
Mini šaldytuvas šaldiklis viršuje Severin RKS 8833Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
342.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin RKS 8833Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 470.79 € |
|
342.10 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin, 108 L, aukštis 90 cm, smėlio spalvos - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
349.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Šaldytuvas Severin RKS 8833, šaldiklis viršujeKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
381.81 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Severin RKS 8833 Retro šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 108 L D Kreminė spalva |
|
334.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
334.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas Severinas RKS 8833Daugiau |
|
342.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
342.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Severin RKS 8833 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 57.00 eur/mėn |
|
342.00 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
342.00 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Mini šaldytuvas šaldiklis viršuje Severin RKS 8833Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
342.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mini šaldytuvas šaldiklis viršuje Severin RKS 8833Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
342.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Severin RKS 8833Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 470.79 € |
|
342.10 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin, 108 L, aukštis 90 cm, smėlio spalvos - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
349.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Severin RKS 8833 |
|
360.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
360.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin RKS 8833 |
|
370.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
370.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas Severin RKS 8833, šaldiklis viršujeKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
381.81 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Zamrażarka Severin Chłodziarko-zamrażarka RKS8833 Retro | RKS8833 | 400814603029.. |
|
402.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 18:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146030291 |
| Gamintojo kodas | rks 8833 |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 88kwh |
| Bendra talpa | 106l |
| Šaldytuvo talpa | 93l |
| Šaldiklio talpa | 13l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 89.5cm |
| Gylis | 61.5cm |
| Svoris | 27kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 2 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


































