Šaldytuvas Severin RKG 8933 kaina
Šaldytuvas Severin RKG 8933 kaina
Severin RKG 8933Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 688.0 € |
|
507.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin RKG 8933Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
508.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Severin RKG 8933Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
518.14 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas Severin RKG 8933 |
|
540.79 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
540.79 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Severin RKG 8933Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 688.0 € |
|
507.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin RKG 8933Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
508.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Severin RKG 8933Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
508.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
508.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin RKG 8933 šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 50.80 eur/mėn |
|
508.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Severin RKG 8933Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
508.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
508.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin RKG 8933 |
|
515.12 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
515.12 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Severin RKG 8933Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
518.14 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Severin RKG 8933Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
518.14 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldytuvas Severin RKG 8933 |
|
540.79 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
540.79 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Severin RKG 8933 |
|
552.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
552.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 17:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146030420 |
| Gamintojo kodas | 8933000 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje, retro šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 180kwh |
| Bendra talpa | 206l |
| Šaldytuvo talpa | 162l |
| Šaldiklio talpa | 44l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 2.5kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 61.5cm |
| Aukštis | 146cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 39.2kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | led apšvietimas |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 4 |
| Rodyti daugiau | |





























