Mikrobangų krosnelė Severin MW 7775 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7775 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7775Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 245.9 € |
|
212.36 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin MW 7775Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
212.36 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7775Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 245.9 € |
|
212.36 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7775Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 245.9 € |
|
212.36 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Severin MW 7775Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
212.36 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7775 GRILIS |
|
212.75 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
212.75 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Severin MW 7775 GRILL mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 21.65 eur/mėn |
|
216.48 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 11:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4008146041266 |
| Gamintojo kodas | mw 7775 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 900w |
| Aukštis | 33cm |
| Plotis | 52.5cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 18.3kg |
| Talpa | 30l |
| Valdymas | mechaninis, elektroninis |
| Laikmatis | - |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1100w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | + |
| Kita informacija | 10 automatinių programų (įskaitant picos funkciją), greito paleidimo mygtukas, skaitmeninis ekranas, du šildytuvai tolygiam šilumos paskirstymui |
| Rodyti daugiau | |






































