Severin HV 7146 kaina
Severin HV 7146 kaina
Rankinis dulkių siurblys Severin HV 7146, 120 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 78.9 € |
|
59.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin HV7146, baltas/pilkas - Rankinis dulkių siurblys |
|
65.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
65.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Dulkių siurblys SEVERIN HV 7146, Belaidis rankinis dulkių siurblys, pilkai balta..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
66.21 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
HV 7146 SEVERIN rankinis dulkių siurblysIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
56.90 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
56.90 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin HV 7146 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
56.90 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Severin HV 7146 stick vacuum/electric broom Battery Dry&wet UltraFine 120 W Grey.. |
|
57.70 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Rankinis dulkių siurblys Severin HV 7146, 120 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 78.9 € |
|
59.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Rankinis dulkių siurblys Severin HV 7146, 120 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 78.9 € |
|
59.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dulkių siurblys Severin HV 7146 balta ir-pilka |
|
59.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
59.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Severin HV 7146 stick vacuum/electric broom Battery Dry&wet UltraFine 120 W Grey.. |
|
61.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
61.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
HV 7146 SEVERIN rankinis dulkių siurblysPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
62.65 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
62.65 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin HV 7146 stick vacuum/electric broom Battery Dry&wet UltraFine 120 W Grey.. |
|
62.99 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Severin HV7146, baltas/pilkas - Rankinis dulkių siurblys |
|
65.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
65.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Severin HV 7146 18.5V, Grey/White HV 7146 |
|
66.19 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
66.19 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Dulkių siurblys SEVERIN HV 7146, Belaidis rankinis dulkių siurblys, pilkai balta..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
66.21 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių Siurblys - Belaidis Dulkių Siurblys Severin HV 7146 18.5V Li-Ionen Turbo .. |
|
72.39 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 07:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 4008146037009 |
| Tipas | rankiniai dulkių siurbliai, belaidžiai dulkių siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 120w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Vamzdis | - |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 13.5cm |
| Plotis | 12.5cm |
| Gylis | 44cm |
| Svoris | 1.1kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.65l |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | antgalis plyšiams |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Kita informacija | veikimo laikas 30 mn |
| Guminiai ratukai | - |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Filtrų tipas | hepa h12 |
| Konstrukcija | skaidrus dulkių konteineris, led apšvietimas |
| Laido ilgis | -m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |



















































