Severin HV 7140 kaina
Severin HV 7140 kaina
Severin HV 7140Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.6 € |
|
73.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Rankinis dulkių siurblys Severin HV 7140, 120 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.9 € |
|
73.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys Severin HV 7140 baltai-juodas |
|
70.75 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
70.75 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Severin HV 7140 handheld vacuum Black, White Bagless |
|
70.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
70.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Severin HV 7140 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.32 eur/mėn |
|
73.90 €
14-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 14-15 d.d. |
73.90 €
14-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 14-15 d.d. |
Severin HV 7140Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.6 € |
|
73.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Rankinis dulkių siurblys Severin HV 7140, 120 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.9 € |
|
73.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Rankinis dulkių siurblys Severin HV 7140, 120 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.9 € |
|
73.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin Hand Vacuum Cleaner white black HV 7140 (HV 7140) |
|
79.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
79.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin HV 7140Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
82.55 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
82.55 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin HV 7140Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
86.68 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
86.68 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Dulkių Siurblys - Rankinis Dulkių Siurblys Severin HV 7140 Belaidis Lengvas 30mi.. |
|
88.09 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 4008146043086 |
| Tipas | rankiniai dulkių siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 120w |
| Maitinimas | baterija |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| 360° sukiojama žarna | - |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Plotis | 8cm |
| Gylis | 7cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.2l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | 2 |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | Šepetėlis; siauras įrankis. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79db |
| Laido ilgis | 1.7m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |




































