Televizorius Samsung UE85U8092FU kaina
Televizorius Samsung UE85U8092FU kaina
Televizorius Samsung UE85U8092FUXXH, 85 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 967 € |
|
739.98 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
739.98 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung UE85U8092FUXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1099.0 € |
|
741.18 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
741.18 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung UE85U8092FUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1249 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
769.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Televizorius Samsung UE85DU8092 85" UHD TV 2025Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1199 € |
|
779.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Samsung UE85U8092FUXXH 85" (2,16 m) 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi juo.. |
|
739.03 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Samsung UE85U8092FUXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 74.00 eur/mėn |
|
739.98 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
739.98 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Televizorius Samsung UE85U8092FUXXH LED 85" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
739.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
739.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung UE85U8092FUXXH, 85 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 967 € |
|
739.98 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
739.98 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Samsung UE85U8092FUXXH, 85 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 967 € |
|
739.98 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
739.98 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Samsung UE85U8092FUXXH LED 85" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
739.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
739.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung UE85U8092FUXXH 2025 m. modelis |
|
739.98 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
739.98 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Samsung UE85U8092FUXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1099.0 € |
|
741.18 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
741.18 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung UE85U8092FUXXH, 85" UE85U8092FUXXH |
|
746.46 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
746.46 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
SAMSUNG This is not a text that requires translation. It is a string of alphanum.. |
|
751.18 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Televizorius Samsung UE85U8092FUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1249 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
769.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Televizorius Samsung UE85DU8092 85" UHD TV 2025Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1199 € |
|
779.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Samsung U8000F UE85U8092FUXXH TV 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
869.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
869.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
TELEVIZORIUS UE85U8092FUXXH SAMSUNG |
|
1117.99 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1117.99 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 00:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097068624 |
| Modelis | ue85u8092fuxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 85" (~216 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 165kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | 28.7kg |
| Svoris su stovu | 29.2kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, usb-a x 1, ci+ x 1, rf x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2, hbb tv |
| Specialiosios funkcijos | smart |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 400 x 300 |
| Palaikomos technologijos | q-symphony, hdr 10+, allm (auto low latency mode ), adaptive sound pro |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | -cm |
| Plotis be stovo | 188.99cm |
| Gylis be stovo | 7.7cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 188.99cm |
| Gylis su stovu | 32.6cm |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |
| Rodyti daugiau | |














































