Televizorius Samsung UE50DU8072 kaina
Televizorius Samsung UE50DU8072 kaina
Samsung UE50DU8072UKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 425.0 € |
|
382.02 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius Samsung UE50DU8072U, 50 ", 4K Ultra HDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
403.24 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
SAMSUNG UE50DU8072UXXH 50 colių televizorius |
|
381.92 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
381.92 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Samsung UE50DU8072UKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 425.0 € |
|
382.02 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius Samsung UE50DU8072U, 50 ", 4K Ultra HDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
403.24 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Televizorius Samsung UE50DU8072U, 50 ", 4K Ultra HDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
403.24 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Samsung UE50DU8072UXXH televizorius 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Ju.. |
|
623.25 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
623.25 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 21:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806095452906 |
| Plotis | 111.8 |
| Aukštis | 64.4 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 200 |
| Galia | 106 |
| Svoris | 11.8 |
| Gylis | 2.5 |
| Ekrano įstrižainė | 50 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K Ultra HD |
| Procesoriaus modelis | Crystal Processor 4K |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | UHD/QNED/QLED |
| Modelis | UE50DU8072U |
| Garso sistema | Dolby Digital Plus |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 22.8 |
| Aukštis su stovu | 68.3 |
| Svoris be stovo | 11.5 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| S/PDIF jungtis | + |
| WiDi sąsaja | - |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 2 |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | CI |
| Kilmės šalis | - |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 70 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 44-50" |
| Rodyti daugiau | |




















































