Šaldytuvas Samsung RS90F66BEFEO kaina
Šaldytuvas Samsung RS90F66BEFEO kaina
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS90F66BEFEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2199 € |
|
1869.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1869.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung Bespoke AI Family Hub+, Twin Cooling Plus™, 614 L, aukštis 179 cm, juoda..Atsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
1899.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Samsung RS90F66BEFEO |
|
2604.38 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
2604.38 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Samsung RS90F66BEFEO dviduris šaldytuvas-šaldiklis nerūdijančiojo plieno |
|
1699.00 €
|
Į parduotuvę good-price.lt |
SAMSUNG RS90F66BEFEO ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1869.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1869.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RS90F66BEFEOIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1869.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1869.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS90F66BEFEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2199 € |
|
1869.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1869.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS90F66BEFEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2199 € |
|
1869.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1869.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RS90F66BEFEO30€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA30. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. |
|
1869.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1869.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung RS90F66BEFEO šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 315.77 eur/mėn |
|
1894.60 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
1894.60 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Samsung Bespoke AI Family Hub+, Twin Cooling Plus™, 614 L, aukštis 179 cm, juoda..Atsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
1899.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Samsung RS90F66BEFEO |
|
2604.38 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
2604.38 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 09:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806097264729 |
| Gamintojo kodas | rs90f66befeo |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 352kwh |
| Bendra talpa | 614l |
| Šaldytuvo talpa | 389l |
| Šaldiklio talpa | 225l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 5val. |
| Užšaldymo galia | 13kg/24h |
| Klimato klasė | st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | wifi, nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 91.2cm |
| Aukštis | 178.4cm |
| Gylis | 73cm |
| Svoris | 120kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | nofrost; Šalto oro cirkuliacija; led apšvietimas |
| Keičiama durų kryptis | - |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |









































