Liebherr EWTgw 1683 kaina
Liebherr EWTgw 1683 kaina
Vyno šaldytuvas Liebherr EWTgw 1683Taikome nuolaidą |
|
2469.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Įmontuojamas vyno šaldytuvas Liebherr EWTgw 1683Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
2899.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Įmontuojamas vyno šaldytuvas Liebherr EWTgw 1683Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
2985.97 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 00:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 9005382189399 |
| Gamintojo kodas | ewtgw 1683 |
| Energijos klasė | g |
| Energijos sąnaudos per metus | 151 |
| Butelių kiekis | 33vnt |
| Temperatūra | nuo +5°c iki +20°c |
| Šaldymo geba | -kg/h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 32db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Aukštis | 88cm |
| Plotis | 56cm |
| Gylis | 55cm |
| Temperatūros zonos | 2 |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




























