Šaldytuvas Samsung RR39C7BH5S9/EF kaina
Šaldytuvas Samsung RR39C7BH5S9/EF kaina
Šaldytuvas Samsung RR39C7BH5S9/EFKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 799.99 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
649.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung RR39C7BH5S9/EFTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
804.46 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung RR39C7BH5S9/EFKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 799.99 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
649.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Samsung RR39C7BH5S9/EF |
|
678.91 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
678.91 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
SAMSUNG RR39C7BH5S9/EF |
|
688.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
688.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Samsung RR39C7BH5S9/EF, 595x1853x644 mm., E (120 kWh/year), Vienduris šaldytuvas.. |
|
692.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Samsung RR39C7BH5S9/EFTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
804.46 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806095079158 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 151kwh |
| Bendra talpa | 387l |
| Šaldytuvo talpa | 225l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 64cm |
| Aukštis | 185.3cm |
| Gylis | 69.4cm |
| Svoris | 69kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Rodyti daugiau | |






























