Šaldytuvas Samsung RF48A401EB4 kaina
Šaldytuvas Samsung RF48A401EB4 kaina
Multidoor Refrigerator-Freezer RF48A401EB4/EO | RF48A401EB4/EO | 8806095057941 |
|
952.25 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Side by side šaldytuvas Samsung RF48A401EB4 |
|
970.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
970.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Chłodziarko-zamrażarka Multidoor RF48A401EB4/EO | RF48A401EB4/EO | 8806095057941 |
|
1023.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Samsung RF48A401EB4/EO dviduris šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 488 L Juoda |
|
1069.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1069.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Chłodziarko-zamrażarka Multidoor RF48A401EB4/EO |
|
1461.28 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1461.28 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
šaldytuvas Samsung E Rf48a401eb4/eo |
|
1539.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
1539.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 01:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806095057941 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 298kwh |
| Bendra talpa | 488l |
| Šaldytuvo talpa | 329l |
| Šaldiklio talpa | 159l |
| Temperatūra šaldiklyje | -19ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 12kg/24h |
| Klimato klasė | sn,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 83.3cm |
| Aukštis | 179.3cm |
| Gylis | 74cm |
| Svoris | 109kg |
| Rodyti daugiau | |



































