Šaldytuvas Samsung RF48A401EB4 цена
Šaldytuvas Samsung RF48A401EB4 цена
Multidoor Refrigerator-Freezer RF48A401EB4/EO | RF48A401EB4/EO | 8806095057941 |
|
952.25 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Side by side šaldytuvas Samsung RF48A401EB4 |
|
970.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
970.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Chłodziarko-zamrażarka Multidoor RF48A401EB4/EO | RF48A401EB4/EO | 8806095057941 |
|
1023.70 €
|
B магазин enter24.eu |
Samsung RF48A401EB4/EO dviduris šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 488 L Juoda |
|
1069.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1069.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Chłodziarko-zamrażarka Multidoor RF48A401EB4/EO |
|
1461.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1461.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
šaldytuvas Samsung E Rf48a401eb4/eo |
|
1539.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
1539.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 00:36
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806095057941 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 298kwh |
| Bendra talpa | 488l |
| Šaldytuvo talpa | 329l |
| Šaldiklio talpa | 159l |
| Temperatūra šaldiklyje | -19ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 12kg/24h |
| Klimato klasė | sn,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 83.3cm |
| Aukštis | 179.3cm |
| Gylis | 74cm |
| Svoris | 109kg |
| Показать больше | |



































