Mikrobangų krosnelė Samsung ME83X kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung ME83X kaina
Samsung ME83X mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.00 eur/mėn |
|
137.99 €
14-15 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 14-15 d.d. |
137.99 €
14-15 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 14-15 d.d. |
ME83X - Microwave - freestanding - 23 litres |
|
180.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
180.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 13:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8806085400658 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 27.5cm |
| Plotis | 48.9cm |
| Gylis | 33.8cm |
| Svoris | 12kg |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | yra |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 28.8cm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | yra |
| Vidaus danga | keraminis emalis |
| Kita informacija | greito atšildymo funkcija |
| Rodyti daugiau | |

































