Kavos aparatas Philips PSA3218 kaina
Kavos aparatas Philips PSA3218 kaina
Philips Barista Brew PSA3218/01 espresso kavos aparatas - sidabrinis+ 30 € dovanų kuponas Daugiau |
|
345.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Kavos aparatas Philips | Espresso Aparatas | PSA3218/10 Barista Brew | Slėgis 15.. |
|
442.83 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
442.83 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Ekspres ciśnieniowy Philips Barista Brew PSA3218/10 | PSA3218/10 | 8720389033223 |
|
446.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
PHILIPS Coffee Machine Barista Brew PSA3218 10 Black Schwarz (PSA3218/10)Daugiau |
|
452.19 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Philips Barista Brew |
|
465.55 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
465.55 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Kavos aparatas Philips PSA3218/10 Barista BrewPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
487.49 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
487.49 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
„Philips Barista Brew“ Pusiau automatinis espreso kavos aparatas - PSA3218/10Daugiau |
|
487.49 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
487.49 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips Barista Brew |
|
498.94 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
498.94 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kavos aparatas - Philips Barista Brew PSA3218 15-bar, 2.8L, juodas |
|
511.84 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Kavos aparatas Philips PSA3218/10 Barista BrewIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
511.86 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
511.86 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Philips PSA3218/01 Pusiau automatinis Espresso Kavos aparatas 2.3 L |
|
529.99 €
|
Į parduotuvę nuolaidufiesta.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 06:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8720389033254 |
| Kavos aparato tipas | pusiau automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su rankiniu pieno plakimu |
| Galia | 1350w |
| Aukštis | 41cm |
| Plotis | 32cm |
| Gylis | 33.4cm |
| Svoris | -kg |
| Slėgis | -bar |
| Gaminamos kavos tipas | espresas, karštas vanduo, americano, dvigubas espresas |
| Vandens talpa | 2.3l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Kavos pupelių talpos dydis | 250g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Ekranas | - |
| Korpusas | metalas, plastikas |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |













































