Philips PerfectCare Elite GC9682/80 kaina
Philips PerfectCare Elite GC9682/80 kaina
Philips GC9682/80Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 356.0 € |
|
268.92 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
268.92 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Lyginimo sistema PHILIPS PerfectCare Elite Plus GC9682/80 |
|
295.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
295.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lyginimo sistema PHILIPS PerfectCare GC9682/80Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
299.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Lyginimo sistema Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80, aukso sp./juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
299.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Philips GC9682/80 steam ironing station 2700 W 1.8 L T-ionicGlide soleplate Blac..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
309.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Philips SALE OUT. | PerfectCare Elite Ironing system | GC9682/80 | Iron | 2700 W..Daugiau |
|
260.75 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
SALE OUT. | Philips PerfectCare Elite Ironing system | GC9682/80 | Iron | 2700 W.. |
|
264.35 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
SALE OUT. | Philips PerfectCare Elite Ironing system | GC9682/80 | Iron | 2700 .. |
|
265.47 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Lyginimo sistema PHILIPS GC9682/80Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
268.92 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
268.92 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Philips GC9682/80Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 356.0 € |
|
268.92 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
268.92 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
IŠPARDAVIMAS. Philips GC9682/80 PerfectCare Elite Plus Ironing system, Continuou..Daugiau |
|
269.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
269.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips GC9682/80 PerfectCare Elite Plus Ironing system, Continuous steam 165 g/.. |
|
269.47 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
SALE OUT. Philips GC9682/80 PerfectCare Elite Plus Ironing system, Continuous st..Daugiau |
|
269.49 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Philips GC9682/80 PerfectCare Elite Plus Ironing system, Continuous steam 165 g/..Daugiau |
|
272.37 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
SALE OUT. Philips GC9682/80 PerfectCare Elite Plus Ironing system, Continuous st..Daugiau |
|
277.17 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
277.17 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SALE OUT. | Philips PerfectCare Elite Ironing system | GC9682/80 | Iron | 2700 .. |
|
282.30 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
SALE OUT. Philips GC9682/80 PerfectCare Elite Plus Ironing system, Continuous st..Daugiau |
|
282.31 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Philips | PerfectCare Elite Ironing system | GC9682/80 | Iron | 2700 W | Water t.. |
|
282.68 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
PHILIPS GC9682/80 Steam Ironing Station 2700W 1.8L T-ionicGlide Soleplate Black,.. |
|
282.98 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Philips | PerfectCare Elite Ironing system | GC9682 |
|
285.38 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
285.38 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Philips GC9682/80 Perfect Care Elite Plus Dampfbügelstation, kupfer/Black | GC96.. |
|
288.20 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Lyginimo sistema Philips PerfectCare Elite GC9682/80, 2700 W, vandens talpa 1800.. |
|
291.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Lyginimo sistema PHILIPS PerfectCare Elite Plus GC9682/80 |
|
295.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
295.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lyginimo sistema PHILIPS PerfectCare GC9682/80Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
299.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Lyginimo sistema PHILIPS GC9682/80Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
299.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
299.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Lyginimo sistema Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80Yra sandėlyje. |
|
299.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
299.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Lyginimo sistema Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80, aukso sp./juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
299.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lyginimo sistema Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80, aukso sp./juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
299.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Philips GC9682/80 steam ironing station 2700 W 1.8 L T-ionicGlide soleplate Blac.. |
|
303.48 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Philips GC9682/80 steam ironing station 2700 W 1.8 L T-ionicGlide soleplate Blac..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
309.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Philips | PerfectCare Elite Ironing system | GC9682/80 | Iron | 2700 W | Water t..Daugiau |
|
340.47 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Philips GC9682/ 80 juodas/ auksinis lyginimo sistema10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 36.63 eur/mėn |
|
366.33 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8710103828075 |
| Gamintojo kodas | gc9682/80 |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 2700w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 165g/min. |
| Garų smūgis | 600g/min. |
| Padas | t-ionic glide |
| Vandens purkštukas | - |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 1800ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | + |
| Laido ilgis | 2m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 5.1kg |
| Kita informacija | optimaltemp technologija; automatinė garų srauto sistema (dynamiq); easy de-calc plus kalkių šalinimas su lempute ir garsiniu signalu; saugaus nešimo užraktas; galima naudoti vandenį iš čiaupo |
| Kaitinimo laikas | 2min. |
| Temperatūros reguliavimas | automatinis |
| Palaikomos technologijos | optimal temp, auto off |
| Garų slėgis | 8bar |
| Rodyti daugiau | |



































































