Gruzdintuvė Philips HD9867/90 kaina
Gruzdintuvė Philips HD9867/90 kaina
Philips Premium XXL, 2225 W, juoda/vario spalvos - Karšto oro gruzdintuvė |
|
239.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Philips | HD9867/90 | Premium Airfryer XXL | Power 2225 W | Capacity 7.3 L | Sma..Greitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
423.99 €
|
Į parduotuvę lazyhouse.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-09 19:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 8710103934813 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 7.3l |
| Krepšelio talpa | 1.4kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Galia | 2225w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 31.57cm |
| Plotis | 32.16cm |
| Gylis | 43.31cm |
| Svoris | 1.4kg |
| Kita informacija | automatinės programos, lengvas valymas, šilumos išlaikymo režimas |
| Korpusas | metalas |
| Rodyti daugiau | |




























































