Drabužių garintuvas PHILIPS GC628/80Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 419.99 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
259.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Philips Garment Steamer GC628/80, Galia 2400 W, Vandens talpa 2 L, Šildymo laika.. |
|
321.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
„Philips 8000“ serijos GC628/80 drabužių garintuvas, 2 l, 2200 W, pilkas |
|
292.94 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Philips All-in-one Ironing Solution | GC628/80 8000 Series | Stand Steamer | 240.. |
|
293.59 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Philips All-in-one Ironing Solution | GC628/80 8000 Series | Stand Steamer | 240.. |
|
299.26 €
|
Išparduotastore24.lt |
Philips All-in-one Ironing Solution | GC628/80 8000 Series | Stand Steamer | 240.. |
|
299.80 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Philips All-in-one Ironing Solution | GC628/80 8000 Series | Stand Steamer | 240.. |
|
300.35 €
|
Išparduotab2cshop.eu |
Philips All-in-one Ironing Solution | GC628/80 8000 Series | Stand Steamer | 240.. |
|
300.65 €
|
Išparduotamulto.eu |
Philips All-in-one Ironing Solution | GC628/80 8000 Series | Stand Steamer | 240.. |
|
301.26 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Philips All-in-one Ironing Solution | GC628/80 8000 Series | Stand Steamer | 240.. |
|
302.45 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Philips All-in-one Ironing Solution | GC628/80 8000 Series | Stand Steamer | 240.. |
|
304.16 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
All-in-One 8000 Series Lyginimo sprendimas „viskas viename“ - GC628/80 |
|
307.89 €
|
Išparduotahome-appliances.lt |
Parownica do ubrań Philips seria 8000 (GC628/80) | GC628/80 | 8710103968351 |
|
308.70 €
|
Išparduotaenter24.eu |
Philips All-in-one Ironing Solution | GC628/80 8000 Series | Stand Steamer | 240.. |
|
318.64 €
|
Išparduotaprevo.lt |
Philips 8000 series All-in-One GC628/80 Lyginimo sprendimas „viskas viename“ |
|
325.09 €
|
Išparduotafrog.lt |
Philips All-in-one Ironing Solution | GC628/80 8000 Series | Stand Steamer | 240.. |
|
360.66 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 06:46
! Praneškite apie klaidą
Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Drabužių garintuvai |
| Prekės kodas | 8710103968351 |
| Gamintojo kodas | gc628/80 |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 2200w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 35g/min. |
| Garų smūgis | 90g/min. |
| Apsauga nuo nutekėjimo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 2000ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | + |
| Laido ilgis | 1.9m |
| Svoris | 13.4kg |
| Kita informacija | nuimamas vandens rezervuaras; apsauga nuo nuotėkio; vertikalus garinimas; automatinio išsijungimo funkcija |
| Garų slėgis | 6bar |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |






















































