Kavos aparatas Philips EP5447/90 kaina
Kavos aparatas Philips EP5447/90 kaina
Philips EP5447/90 5400 Series LatteGo Automatinis kavos aparatas JuodasDaugiau |
|
547.56 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
547.56 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Philips EP5447/90Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 744.0 € |
|
574.03 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
PHILIPS EP5447/90 5400 Series LatteGo Automatic Coffee Machine BlackDaugiau |
|
502.25 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Philips EP5447/90 5400 Series LatteGo Automatinis kavos aparatas JuodasDaugiau |
|
547.56 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
547.56 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Philips EP5447/90 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.8 L |
|
547.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
547.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Kavos aparatas Philips EP5447/90 Espresso | EP5447/90 | 8710103938255 |
|
572.15 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Philips EP5447/90Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 744.0 € |
|
574.03 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kavos aparatas Philips EP5447/90 Juoda Chromas 1500 W 15 bar 1,8 L |
|
579.99 €
|
Į parduotuvę nuolaidufiesta.lt |
Kavos aparatas Philips 5400 Series EP5447/90 |
|
594.60 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
594.60 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 12:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8710103931324 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1500w |
| Aukštis | 37.2cm |
| Plotis | 24.6cm |
| Gylis | 43.3cm |
| Svoris | 8kg |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, latte machiatto, juoda kava, americano |
| Vandens talpa | 1.8l |
| Kavos pupelių talpos dydis | 275g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Ekranas | + |
| Korpusas | indas pienui |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Kita informacija | parzenie cappuccino |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |









































