Kavos aparatas Philips EP5546 kaina
Kavos aparatas Philips EP5546 kaina
Philips 5500 Series EP5546/70Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 670.0 € |
|
541.58 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
541.58 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Philips 5500 LatteGo EP5546/70 automatinis kavos aparatas - sidabrinis/juodasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
549.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Espreso kavos aparatas Philips 5500 EP5546/70Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 674 € |
|
599.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
599.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips 5500 series 5500 serijos EP5546/70 visiškai automatinis espreso a.. |
|
495.49 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Philips 5500 serijos EP5546/70 visiškai automatinis espreso aparatas |
|
538.53 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Philips 5500 Series EP5546/70Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 670.0 € |
|
541.58 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
541.58 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Kavos aparatas Philips 5500 series EP5546/70 juoda |
|
541.59 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
541.59 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Philips 5500 LatteGo EP5546/70 automatinis kavos aparatas - sidabrinis/juodasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
549.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Philips Series 5500 Fully automatic espresso machine, Black EP5546/70 |
|
572.46 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
572.46 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Philips LatteGo 5500 EP5546/70 automatinis kavos aparatas – sidabrinis/juodas |
|
575.99 €
|
Į parduotuvę nuolaidufiesta.lt |
Espreso kavos aparatas Philips 5500 EP5546/70 |
|
597.28 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
597.28 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Espreso kavos aparatas Philips 5500 EP5546/70Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 674 € |
|
599.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
599.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Automatinis espreso kavos aparatas Philips EP5546/70Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
599.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
599.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Series 5500 Visiškai automatinis espreso kavos aparatas - EP5546/70 |
|
599.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
599.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Espreso kavos aparatas Philips 5500 EP5546/70 |
|
628.49 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
628.49 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Automatinis espreso kavos aparatas Philips EP5546/70Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
628.95 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
628.95 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
COFFEE MACHINE/EP5546/70 PHILIPS |
|
635.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
635.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Espreso kavos aparatas Philips 5500 EP5546/70 |
|
674.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
674.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kavos virimo aparatas PHILIPS 5500 LatteGo EP5546/70Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 721 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
699.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 19:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8720389032332 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 230w |
| Aukštis | 43.3cm |
| Plotis | 24.6cm |
| Gylis | 37.1cm |
| Svoris | 8kg |
| Slėgis | 15 barbar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, americano, latte |
| Vandens talpa | 1.8l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Ekranas | + |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Priedai | aquaclean filtras |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |












































