Panasonic RB-M500B kaina
Panasonic RB-M500B kaina
Panasonic RB-M500BE-K BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.0 € |
|
69.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Panasonic | Deep Bass Belaidės Ausinės | RB-M500BE-K | Belaidės | Over-ear | Mik.. |
|
178.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
178.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 03:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PANASONIC |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 0885170420021 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 100db |
| Varža (Ω) | 27Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | kabelis, ausinės |
| Kita informacija | greitojo įkrovimo funkcija – 15 min. įkrova ≈ 2 val. klausymosi; valdikliai ant ausinių kaušelio; lankelis: reguliuojamas |
| Jautrumas (dB/mW) | 100 |
| Palaikomos technologijos | hfp, hsp, sbc, bluetooth 5.0, aac, a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 30val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Svoris | 316g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | 3,5 mm audio laidas |
| Rodyti daugiau | |

















































