Fotoaparatas Nikon D6 kaina
Fotoaparatas Nikon D6 kaina
Nikon D6 Body |
|
5302.97 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
5302.97 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Nikon D6 BodyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 6549.0 € |
|
5305.10 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nikon D6 Body |
|
5249.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
5249.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Nikon D6 Body |
|
5302.97 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
5302.97 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Nikon D6 BodyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 6549.0 € |
|
5305.10 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nikon D6 Body DSLR Camera - NIDSLD63U |
|
5565.46 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
5565.46 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Nikon D6 BodyNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
5614.91 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
5614.91 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Nikon D6 BodyIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
5895.66 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
5895.66 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 12:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIKON |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4960759903440 |
| Gamintojo kodas | d6 |
| Fotoaparato tipas | veidrodiniai fotoaparatai |
| Megapikselių skaičius | 20.8mpix |
| LCD ekrano įstrižainė | 3.2" |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 5568 x 3712 |
| Vaizdo ieškiklis | + |
| Jautrumas (ISO) | auto, 100–102400 (išplečiama iki 50–3280000) |
| Matmenys | 160 x 163 x 92 mm |
| Svoris | 1.45kg |
| Vaizdo proporcijos | 3:2 |
| Filmavimas aukšta raiška | 3840 x 2160 |
| Vaizdo klipai | 4k/30p/25p/24p; 1920 x 1080, 60p/50p/30p/24p |
| Išlaikymas | 30 - 1/8000 s |
| Stabilizavimo sistema | - |
| Išorinės blykstės jungtis | + |
| USB | usb 3 |
| Atminties tipas | xqd |
| Maitinimo šaltinis | li-ion |
| Baterijos modelis | en-el18c |
| Baterijos talpa | 2500 mah |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Komplektacija | fotoaparatas |
| Fokusavimo nuotolis | priklausomai nuo objektyvo |
| Rodyti daugiau | |



























