Fotoaparatas Nikon Z8 kaina
Fotoaparatas Nikon Z8 kaina
Nikon Z8 korpusasDaugiau |
|
3309.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
3309.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Beveidroninis fotoaparatas Nikon Z8 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3490 € Daugiau |
|
3390.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skaitmeninis fotoaparatas Nikon Z8 Body, JuodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3799.0 € Daugiau |
|
3390.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nikon Z8 BodyDaugiau |
|
3059.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
3059.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Nikon Z8 korpusasDaugiau |
|
3309.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
3309.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Beveidroninis fotoaparatas Nikon Z8 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3490 € Daugiau |
|
3390.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Beveidroninis fotoaparatas Nikon Z8 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3490 € Daugiau |
|
3390.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Skaitmeninis fotoaparatas Nikon Z8 Body, JuodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3799.0 € Daugiau |
|
3390.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nikon Z8 sisteminis fotoaparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 357.47 eur/mėn |
|
3574.67 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Nikon Z8 Body + Z 24-120mm |
|
4485.45 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
4485.45 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 00:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIKON |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4960759910042 |
| Fotoaparato tipas | sisteminiai fotoaparatai |
| Megapikselių skaičius | 45.7mpix |
| LCD ekrano įstrižainė | 3.2" |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 8256 x 5504 |
| Vaizdo ieškiklis | evf |
| Jautrumas (ISO) | auto, 64, 100, 200, 400, 800, 1600, 3200, 6400, 12800, 25600 |
| Matmenys | 144 x 118.5 x 83 mm |
| Vaizdo proporcijos | 1:1, 3:2, 16:9 |
| Filmavimas aukšta raiška | 8k |
| Vaizdo klipai | 4k/30p/25p/24p 1920x1080/60p/50p/30p/24p, 4k |
| Diafragma | f 4 |
| Išlaikymas | 1/32000 - 30 |
| Stabilizavimo sistema | vr |
| Išorinės blykstės jungtis | + |
| Video išvestis | microhdmi |
| USB | usb 3 |
| Atminties tipas | sd |
| Maitinimo šaltinis | Įkraunamoji baterija |
| Baterijos modelis | en-el15c |
| Baterijos talpa | 2280 mah |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Komplektacija | fotoaparatas, adapteris, objektyvas, vartotojo instrukcija |
| Fokusavimo nuotolis | 0.35 m |
| Kita informacija | expeed 7 procesorius; 5 ašių vaizdo stabilizavimas; 4 ašių atlenkiamas 3.2" jutiklinis ekranas; wi‑fi ir bluetooth; cfexpress/sd dvigubi lizdai |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rodyti daugiau | |




































