Fotoaparatas Canon EOS 1D X Mark III kaina
Fotoaparatas Canon EOS 1D X Mark III kaina
Canon EOS 1D X Mark IIIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 6751.0 € |
|
5411.50 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Canon EOS-1D X Mark III |
|
5411.50 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
5411.50 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Canon EOS 1D X Mark IIIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 6751.0 € |
|
5411.50 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Canon EOS-1D X Mark III |
|
5411.50 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
5411.50 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Canon EOS-1D X Mark III Body |
|
5469.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
5469.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Canon EOS-1DX Mark III body |
|
5515.95 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
5515.95 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Sisteminis fotoaparatas Canon EOS-1D X Mark IIINemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
5560.92 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
5560.92 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Sisteminis fotoaparatas Canon EOS-1D X Mark IIIIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
5838.97 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
5838.97 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 18:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANON |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4549292146011 |
| Fotoaparato tipas | veidrodiniai fotoaparatai |
| Megapikselių skaičius | 20.1mpix |
| LCD ekrano įstrižainė | 3.2" |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 5472 x 3648 |
| Vaizdo ieškiklis | optinis (pentaprizminis) |
| Jautrumas (ISO) | auto, 100–102400 (išplečiama iki 50–819200) |
| Baltos spalvos balansas | automatinis, dienos šviesa, debesuota, šešėlis, fluorescencinė, kaitinamoji lemputė, blykstė, rankinis, spalvos temperatūros nustatymas |
| Matmenys | 158 x 168 x 83 mm |
| Svoris | 1.440kg |
| Vaizdo proporcijos | 3:2, 4:3, 16:9, 1:1 |
| Filmavimas aukšta raiška | 5k |
| Vaizdo klipai | 4k/60p, 1920 x 1080/120p |
| Išlaikymas | 30 s – 1/8000 s |
| Stabilizavimo sistema | - |
| Išorinės blykstės jungtis | + |
| Video išvestis | microhdmi |
| USB | usb 3 |
| Atminties tipas | cf, du lizdai, cfast |
| Maitinimo šaltinis | li-ion |
| Baterijos modelis | lp-e19 |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Komplektacija | fotoaparatas |
| Fokusavimo nuotolis | priklausomai nuo objektyvo |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rodyti daugiau | |
































