Fotoaparatas Sony Alpha A1 kaina
Fotoaparatas Sony Alpha A1 kaina
Fotoparatas Sony Alpha 1 Body (ILCE-1/B), JuodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 6279.0 € |
|
4794.80 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sony A1 korpusas | (ILCE-1/B) | (α1) | (Alfa 1) |
|
4794.80 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
4794.80 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Fotoparatas Sony Alpha 1 Body (ILCE-1/B), JuodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 6279.0 € |
|
4794.80 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sony A1 korpusas | (ILCE-1/B) | (α1) | (Alfa 1) |
|
4794.80 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
4794.80 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Sony A1 Body (ILCE-1) |
|
4797.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
4797.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Sony Alpha 1 ILCE-1/B Full-Frame Mirrorless Camera 50.1MP ILCE-1/B |
|
4959.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
4959.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Sony |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4548736130708 |
| Gamintojo kodas | ilce-1b |
| Fotoaparato tipas | veidrodiniai fotoaparatai |
| Megapikselių skaičius | 50mpix |
| LCD ekrano įstrižainė | 3" |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 8640 x 5760 |
| Vaizdo ieškiklis | evf |
| Jautrumas (ISO) | auto, 100–32000 (išplečiama 50–102400) |
| Baltos spalvos balansas | automatinis, dienos šviesa, debesuota, kaitrinė lemputė, blykstė, shade, manual, color temperature setting (1900k - 10000k) |
| Matmenys | 128.9 x 96.9 x 69.7 |
| Svoris | 0.737kg |
| Vaizdo proporcijos | 3:2, 16:9 |
| Palaikomi formatai | jpeg, raw, heif |
| Filmavimas aukšta raiška | 8k |
| Vaizdo klipai | 8k/30p, 4k/120p/60p/30p/24p, 1920 x 1080 |
| Fokusavimas | auto, manual |
| Išlaikymas | 30 - 1/8000 |
| Stabilizavimo sistema | + |
| Išorinės blykstės jungtis | + |
| USB | usb 3 |
| Jungties tipas | hdmi, wifi, usb 2.0, 3.5 mm, bluetooth, usb - c |
| Atminties tipas | sd / sdhc / sdxc |
| Maitinimo šaltinis | li-ion |
| Baterijos modelis | np-fz100 |
| Baterijos talpa | 2280 mah |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Komplektacija | fotoaparatas |
| Fokusavimo nuotolis | priklausomai nuo objektyvo |
| Rodyti daugiau | |






























