Midea M7 Pro kaina
Midea M7 Pro kaina
Robot sprzątający Midea M7 ProLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
136.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dulkių siurblys - robotas Midea M7 Pro, juodaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 289.9 € |
|
218.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
218.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Midea M7 ProKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 148.0 € |
|
122.47 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
122.47 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Midea Robotic M7 Pro, Juodas |
|
122.47 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
122.47 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Midea M7 PRO Black dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.27 eur/mėn |
|
122.67 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Dulkių siurblys - robotas Midea Robotic M7 Pro, JuodasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
126.45 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
126.45 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea M7 Pro dulkių siurblysIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
132.77 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
132.77 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Robot sprzątający Midea M7 ProLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
136.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Midea | Robotic Vacuum Cleaner | M7 pro | Dry | Operating time (max) 180 min | L.. |
|
159.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
159.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sausam valymui skirtas robotas dulkių siurblys su Li-Ion 5200 mAh baterija, 4000.. |
|
162.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Midea | Robotic Vacuum Cleaner | M7 pro | Dry | Operating time (max) 180 min | L..Daugiau |
|
186.75 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Dulkių siurblys - robotas Midea M7 Pro, juodaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 289.9 € |
|
218.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
218.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Midea M7 Pro, juodaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 289.9 € |
|
218.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
218.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Midea | Robotic Vacuum Cleaner | M7 pro | Dry | Operating time (max) 180 min | L.. |
|
219.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea | Robotic Vacuum Cleaner | M7 pro | Dry | Operating time (max) 180 min | L.. |
|
244.46 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Dulkių siurblys robotas Midea Robotic Vacuum Cleaner M7 pro Wet&Dry, Operating t.. |
|
246.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Midea | Robotic Vacuum Cleaner | M7 pro | Dry | Operating time (max) 180 min | L.. |
|
248.00 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea | Robotic Vacuum Cleaner | M7 pro | Dry | Operating time (max) 180 min | L.. |
|
248.00 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea | Robotic Vacuum Cleaner | M7 pro | Dry | Operating time (max) 180 min | L.. |
|
248.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
248.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea M7 Pro, Wet&Dry, HEPA, LDS, App Control, Black M7 pro |
|
250.47 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
250.47 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Midea | Robotic Vacuum Cleaner | M7 pro | Dry | Operating time (max) 180 min | L.. |
|
250.71 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Midea | Robotic Vacuum Cleaner | M7 pro | Dry | Operating time (max) 180 min | L.. |
|
251.63 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
251.63 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Midea | Robotic Vacuum Cleaner | M7 pro | Dry | Operating time (max) 180 min | L.. |
|
259.81 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Midea | Robotic Vacuum Cleaner | M7 pro | Dry | Operating time (max) 180 min | L.. |
|
259.81 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea | Robotic Vacuum Cleaner | M7 pro | Dry | Operating time (max) 180 min | L.. |
|
259.81 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Midea | Robotic Vacuum Cleaner | M7 pro | Dry | Operating time (max) 180 min | L.. |
|
259.81 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Midea | Robotic Vacuum Cleaner | M7 pro | Dry | Operating time (max) 180 min | L.. |
|
277.88 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 20:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 6956079711306 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 150 |
| Įsiurbimo galia | 4000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.7cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | -kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.43l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 200ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | lds lazerinė navigacija (navi polaris 3.0); vibracinis šluostymas sunkiai įveikiamoms dėmėms; iki 4000 pa siurbimo galia; 5200 mah baterija veikimui iki 180 min.; valdymas mobilia programėle; kelių aukštų žemėlapių sudarymas. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | rankinis išvalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | 4val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 180min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |





































































