Microsoft Surface Pro 10 512GB kaina
Microsoft Surface Pro 10 512GB kaina
Microsoft Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 512 GB 33 cm (13) 32 GB Wi-Fi 6E (80..Daugiau |
|
1987.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1987.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
B2B: Surface Pro 10 Platinum 13" 2in1 5G Ultra 7 165U 32GB/512GB SSD Win11 Pro |.. |
|
2798.60 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Microsoft Surface Pro 10 Platinum 512GB Ultra 7 32GB Win 11 Pro 5G | EP2-14826 |.. |
|
2802.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
MICROSOFT B2B: Surface Pro 10 Platinum 13 2in1 5G Ultra 7 165U 32GB/512GB SSD Wi.. |
|
2847.21 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Planšetė „Microsoft Surface Pro X“ verslui |
|
2932.12 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
2932.12 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Microsoft Surface Pro 10 13" 165U 32GB 512SSD 5G W11Pro Platinum planšetinis kom..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 305.84 eur/mėn |
|
3058.43 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Microsoft |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 196388256389 |
| Ilgis | 208.6 |
| Plotis | 287 |
| Aukštis | 9.3 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Korpuso spalva | Platinos |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 0.879 |
| Ekrano įstrižainė | 13 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesoriaus modelis | 135U |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Procesoriaus dažnis | 3.6 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | - |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Kompiuterio tipas | Su sensoriniu ekranu |
| Garantija baterijai | 12 |
| Baterijos talpa | 48 |
| Ekrano tipas | PixelSense™ |
| Modelis | ZDU-00004 |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Buferinė atmintis (Cache) | 12 |
| Ekrano raiška | 2880 x 1920 |
| Jungtys | Bluetooth 5.3 |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| Ekrano dažnis | 120 |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | WiFi 802.11ax |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Serija | Microsoft Surface Pro 10 |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel HD |
| Kilmės šalis | Amerika |
| Operacinės sistemos kalba | Lenkų |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Baterijos talpa (Wh) | 48 |
| Perpakuotas | - |
| Rodyti daugiau | |































