Microsoft Surface Laptop 5 15 kaina
Microsoft Surface Laptop 5 15 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | Microsoft |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 196388048939 |
| Ilgis | 244 |
| Plotis | 340 |
| Aukštis | 14.7 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.56 |
| Ekrano įstrižainė | 15 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Ekrano paviršiaus tipas | Blizgus |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i7 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i7-1255U |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesoriaus dažnis | 3.5 |
| Operatyviosios atminties tipas | LPDDR5X |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 5200 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | Iris Xe |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Microsoft Windows 11 Home |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | - |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | - |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Buferinė atmintis (Cache) | 12 |
| Ekrano raiška | 2256 x 1504 |
| Jungtys | USB 3.1 |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| Ekrano dažnis | 60 |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | WLAN 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Baterijos veikimo trukmė iki | 17 |
| Saugos sistema | TPM 2.0 |
| Serija | Microsoft Surface Laptop 5 |
| Procesoriaus karta | Alder Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacinės sistemos kalba | Lenkų |
| Atnaujintas | - |
| Rodyti daugiau | |











































