Nešiojamasis kompiuteris Microsoft Surface Laptop Go 3
Nešiojamasis kompiuteris Microsoft Surface Laptop Go 3
Nešiojamas kompiuteris Microsoft Surface Go 3 XKS-00026, Intel® Core™ i5-1235U, ..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1459 € |
|
1399.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1399.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
MS Srfc Lptp Go 3 i5|16|256 W11P Plt NLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1537.0 € |
|
1399.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nešiojamas kompiuteris MICROSOFT XKS-00026Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1432.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Surface Laptop Go 3 - i5 - 8GB - 256 GB - platin - 12,4inchDaugiau |
|
945.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
945.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Surface Laptop Go 3 - i5 - 8GB - 256 GB - platin - 12,4inch |
|
945.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
945.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
MS Srfc Lptp Go 3 i5/16/256 W11P Plt NL | XKS-00026 |
|
1356.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1356.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Ms Surface Laptop Go 3 Intel Core i5-1235U 12.4inch 16GB 256GB W11P QWERTY Plati.. |
|
1389.69 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1389.69 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
MS Srfc Lptp Go 3 i5/16/256 W11P Plt NL |
|
1398.16 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1398.16 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Microsoft Surface Go 3 XKS-00026, Intel® Core™ i5-1235U, ..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1459 € |
|
1399.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1399.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Microsoft Surface Go 3 XKS-00026, Intel® Core™ i5-1235U, ..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1459 € |
|
1399.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1399.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
MICROSOFT Surface Laptop Go 3 Intel Core i5-1235U 12.4inch 16GB 256GB W11P QWERT.. |
|
1399.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
MS Srfc Lptp Go 3 i5|16|256 W11P Plt NLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1537.0 € |
|
1399.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nešiojamas kompiuteris MICROSOFT XKS-00026Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1432.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Nešiojamas kompiuteris Microsoft Surface Laptop Go 3 | Platinum | 12.4" | 1536 x..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1432.01 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1432.01 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Ms Surface Laptop Go 3 Intel Core i5-1235U 12.4inch 16GB 256GB W11P QWERTY Plati.. |
|
1470.79 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Nešiojamas kompiuteris Microsoft Surface Laptop Go 3 | Platinum | 12.4" | 1536 x..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1489.29 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1489.29 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Aksesuarai kompiuterinei technikai Microsoft MS Srfc Lptp Go 3 i5/16/256 W11P P.. |
|
1541.19 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 15:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MICROSOFT |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 196388155033 |
| Ilgis | 206 |
| Plotis | 278 |
| Aukštis | 15.7 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Sidabro |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.13 |
| Ekrano įstrižainė | 12.45 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Blizgus |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i5-1235U |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesoriaus dažnis | 3.30 |
| Operatyviosios atminties tipas | LPDDR5 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 4800 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | Iris Xe |
| Garso plokštės modelis | Integrated |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Home |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | - |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | - |
| Baterijos technologija | Li-Ion |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano tipas | IPS |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 256 GB |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Buferinė atmintis (Cache) | 12 |
| Ekrano raiška | 1536 x 1024 |
| Jungtys | 3.5 mm (AUX) |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM |
| Serija | Microsoft Surface Go 3 |
| Procesoriaus karta | Alder Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Rodyti daugiau | |














































