Logitech StreamCam kaina
Logitech StreamCam kaina
Logitech StreamCam, baltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169.0 € |
|
120.32 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Web kamera Logitech StreamCam Prekė - 960-001281Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ Daugiau |
|
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Internetinė kamera Logitech StreamCam FHD 1920 x 1080 pikseliai USB 3.2 Gen 1 (3..Daugiau |
|
112.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
112.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Internetinė kamera Logitech StreamCam (960-001297)Nemokamas pristatymas nuo 70eur Daugiau |
|
115.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
115.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Logitech StreamCam, baltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169.0 € |
|
120.32 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Logitech StreamCamDaugiau |
|
134.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
134.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech StreamCam Internetinė kamera FHD 1920x1080, USB-C, BaltaKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
135.30 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
135.30 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
LOGI StreamCam IŠJUNGTA BALTAPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
158.39 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
158.39 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Web kamera Logitech StreamCam Prekė - 960-001281Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ Daugiau |
|
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
LOGI StreamCam IŠJUNGTA BALTAIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
166.31 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
166.31 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Internetinės kameros |
| Prekės kodas | 5099206087187 |
| Gamintojo kodas | 960-001281 |
| Raiška | 1920 x 1080dpi |
| Mikrofonas | + |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Pakuotės turinys | dokumentacija |
| Kita informacija | integruotas stereo mikrofonas, automatinis kadravimas ir ekspozicija |
| Reikalavimai įrangai | windows 10, macos 10.14+ |
| Matmenys | 58 x 48 x 6mm |
| Svoris | 0.15kg |
| Jungties tipas | usb-c |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Kameros tipas | internetinės kameros |
| Priedai | + |
| Rodyti daugiau | |







































































