Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard - Tastatur - kabellos - Bluetooth ..Daugiau |
|
39.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
39.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
||
Logitech Multi-Device K380 - Tastatur - kabellos - Bluetooth 3.0 - Deutsch - Off.. |
|
55.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
55.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (51)
Logitech Keyboard K380 Multi-Device Wireless, DE, Bluetooth 920-007566 | 5099206.. |
|
34.21 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Klaviatūra belaidė Logitech K380 Multi-Device bluetooth (920-007584), juoda/pilk.. |
|
42.35 €
|
Išparduotalaramus.lt |
Klaviatūra Logitech K380 Multi-Device Bluetooth® tamsiai pilka (US INTL) |
|
42.35 €
|
Išparduotaomgema.lt |
Logitech K380 Multi-Device Bluetooth® Keyboard, Mini, Wireless, Bluetooth, QWERT.. |
|
44.72 €
|
Išparduotaprintera.lt |
Klaviatūra Logitech K380 Multi-Device Bluetooth® tamsiai pilka (US INTL) |
|
44.92 €
|
Išparduotaoliver.lt |
Klaviatūra Logitech K380 Multi-Device Bluetooth® tamsiai pilka (US INTL) |
|
45.00 €
|
Išparduotaelektromarkt.lt |
Logitech K380 Multi-Device bluetooth (920-007584), bevielė klaviatūra, juoda/pil.. |
|
45.86 €
|
Išparduotaderekis.lt |
Klaviatūra belaidė Logitech K380 Multi-Device bluetooth (920-007584), juoda/pil.. |
|
47.09 €
|
Išparduota4office.lt |
Klaviatūra belaidė Logitech K380 Multi-Device bluetooth (920-007584), juoda/pilk.. |
|
48.35 €
|
Išparduotapigiau123.lt |
Klaviatūra laidinė LOGITECH K380 for Mac Multi-Device Bluetooth - BLUEBERRY - (U.. |
|
49.85 €
|
Išparduotaprimtech.lt |
Logitech K380 Multi-Device Pink DE Layout Bluetooth for Windows MacOS IPadOS Chr.. |
|
52.99 €
|
Išparduotashopro.lt |
Logitech K380 Multi-Device bluetooth (920-007584), bevielė klaviatūra, juoda/pil.. |
|
53.72 €
|
Išparduotakadatronas.lt |
„Logitech K380“, skirta „Mac“, kelių įrenginių „Bluetooth“ klaviatūra.. |
|
55.59 €
|
Išparduotareshop.pro |
LOGITECH K380, skirta MAC kelių įrenginių Bluetooth klaviatūrai – BLUEBERRY – US.. |
|
56.47 €
|
Išparduotadelsa.lt |
Logitech 920-009867 klaviatūra Universalus „Bluetooth“ QWERTY JAV tarptautinė ve.. |
|
68.58 €
|
Išparduotasenetic.lt |
Logitech 920-009867 klaviatūra Universalus „Bluetooth“ QWERTY JAV tarptautinė ve.. |
|
69.49 €
|
Išparduotafrog.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-11 20:37
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Logitech K380

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Logitech K380
Informacija
| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206092914 |
| Gamintojo kodas | 920-010407 |
| Tipas | belaidė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | anglų (en) |
| Paskirtis | universali |
| Mygtukų skaičius | 84vnt. |
| Kabelio ilgis | belaidėm |
| Klaviatūros tipas | mini |
| Apšvietimas | - |
| Papildomi klavišai | 12 multimedijos klavišų |
| Komplektacija | klaviatūra |
| Palaikomos aplinkos | android, macos, windows 10 |
| Palaikomos technologijos | bluetooth |
| Plotis | 27.9cm |
| Aukštis | 1.6cm |
| Gylis | 12.4cm |
| Svoris | 0.423kg |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |























































Remigijus D.
2023-03-17 15:12:54
Patogi, kompaktiška, lengvai paprastai prisijungti galima prie kelių įrenginių. Naudoju prie planšetės ir stacionaraus. Jokių priekaištų.