Logitech K280e kaina
Logitech K280e kaina
Logitech K280e OEM 920-005217Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.99 € Daugiau |
|
20.61 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Laidinė kompiuterio klaviatūra Logitech K280e, EN, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.09 € Daugiau |
|
21.05 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
21.05 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Klaviatūra Logitech K280e Multimedia, Keyboard layout EN, 1,6 m m, USB, Black, U..Daugiau |
|
23.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Klaviatūra Logitech K280e EN, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 48.99 € |
|
24.69 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Logitech K280e - tastatur - tysk - sorDaugiau |
|
16.67 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
16.67 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech K280E Pro f/ Business keyboard |
|
17.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
17.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Logitech K280e Laidinė klaviatūra, USB, US, JuodaKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
19.64 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
19.64 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Logitech K280E Pro f/ Business klaviatūra Biuras USB QWERTY JAV tarptautinė vers..Daugiau |
|
20.39 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Logitech K280E Pro f/ Business klaviatūra Biuras USB QWERTY JAV tarptautinė vers.. |
|
20.58 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
20.58 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
"Logitech K280e Keyboard for Business DE - Tastatur - USB black QWERTZ DE"Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
20.61 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
20.61 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Logitech K280e OEM 920-005217Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.99 € Daugiau |
|
20.61 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Laidinė klaviatūra Logitech K280E, Išdėstymas: USDaugiau |
|
20.71 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
20.71 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Klaviatūra laidinė Logitech K280e corded USB INTNL (US) (920-005217), juodaYra sandėlyje. |
|
20.86 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
20.86 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Laidinė kompiuterio klaviatūra Logitech K280e, EN, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.09 € Daugiau |
|
21.05 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
21.05 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LOGITECH K280e corded Keyboard USB black for Business - INTNL (US) | 920-005217 |
|
21.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
21.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Laidinė kompiuterio klaviatūra Logitech K280e, EN, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.09 € Daugiau |
|
21.05 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
21.05 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Logitech K280e INTNL (US) klaviatūra10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
21.40 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
21.40 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
"Logitech K280e Keyboard for Business DE - Tastatur - USB black QWERTZ DE"Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
21.85 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
21.85 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Klaviatūra laidinė Logitech K280e corded USB INTNL (US) (920-005217), juoda |
|
23.44 €
|
Į parduotuvę laramus.lt |
Klaviatūra laidinė Logitech K280e corded USB INTNL (US) (920-005217), juoda |
|
23.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
23.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Klaviatūra Logitech K280e Multimedia, Keyboard layout EN, 1,6 m m, USB, Black, U..Daugiau |
|
23.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Klaviatūra Logitech K280e EN, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 48.99 € |
|
24.69 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Logitech K280e, US 920-005217 |
|
24.94 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
24.94 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Logitech K280E Pro f/ Business klaviatūra Biuras USB QWERTZ Vokiečių JuodaDaugiau |
|
27.94 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
27.94 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Logitech Corded K280e USB Layout QWERTY USDaugiau |
|
27.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
27.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Klaviatūra - Logitech K280E Pro - USB QWERTY JAV Tarptautinė Versija Juoda |
|
34.79 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206046856 |
| Gamintojo kodas | 920008669 |
| Tipas | laidinė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | vokiečių (de) |
| Paskirtis | universali |
| Mygtukų skaičius | 104vnt. |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Klaviatūros tipas | standartinė |
| Apšvietimas | - |
| Papildomi klavišai | skaičių blokas |
| Komplektacija | atrama riešui, klaviatūra |
| Suderinama su šiais įrenginiais | „mac“ kompiuteris su macos 10.12.4 ar naujesne versija. |
| Palaikomos aplinkos | windows xp, windows 7, windows 8, windows 10 |
| Palaikomos technologijos | usb |
| Plotis | 45.9cm |
| Aukštis | 2cm |
| Gylis | 18.2cm |
| Svoris | 0.93kg |
| Rodyti daugiau | |





















































































