Logitech Stereo Headset H150 kaina
Logitech Stereo Headset H150 kaina
Logitech H150 (981-000350)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 17.39 € |
|
15.37 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Laidinės ausinės Logitech H15, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.99 € |
|
15.49 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
HEADSET STEREO H150/WHITE 981-000350 LOGITECH |
|
12.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
12.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech 981-000350 Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu Laisvų rankų įr.. |
|
14.33 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Ausinės Logitech H150 Stereo Headset WhitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
14.59 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
14.59 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Logitech H150 Stereo Headset White ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
14.84 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
14.84 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Logitech Stereo Headset H150 Coconut | 981-000350 |
|
14.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
14.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Ausinės Logitech H150 Stereo Headset WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
15.32 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
15.32 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Logitech H150 (981-000350)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 17.39 € |
|
15.37 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LOGITECH H150 ausinės su mikrofonu, baltos |
|
15.37 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
15.37 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
"Logitech H150" stereofoninės ausinės, laidinės, biurui / skambučių centrui, 20-..Daugiau |
|
15.46 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Laidinės ausinės Logitech H15, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.99 € |
|
15.49 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laidinės ausinės Logitech H15, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.99 € |
|
15.49 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Logitech H150, White 981-000350 |
|
17.91 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
17.91 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Logitech Stereo Headset H150 On Ear Klinke |
|
30.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
30.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Logitech H150 Laisvų rankų įranga Vielinis Su lankeliu Biuras / skambučių centra.. |
|
38.08 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
38.08 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5099206028586 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | darbui |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.8m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 122db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | lankelis: reguliuojamas; |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 0.08g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau | |











































































