Logitech G G713 - Tastatur - Ohne Zehnertastatur |
|
193.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
193.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (45)
Logitech G713 LIGHTSYNC laidinė mechaninė klaviatūra |US, TACTILE SWITCHES |
|
129.00 €
|
Išparduotagameroom.lt |
LOGITECH G713 TKL Corded Gaming Keyboard - OFF WHITE - USB - US INT'L - TACTILE |
|
135.49 €
|
Išparduotaskytech.lt |
LOGITECH G713 TKL Klaviatūra su laidu žaidimams - OFF Baltas - USB - US INT'L - .. |
|
139.00 €
|
Išparduotabekredito.lt |
Klawiatura Logitech G713 Linear (920-010678) | 920-010678 | 5099206100824 |
|
139.20 €
|
Išparduotaenter24.eu |
LOGITECH G713 TKL Corded Gaming Keyboard - OFF WHITE - USB - US INT'L - TACTILE |
|
147.00 €
|
Išparduotatopocentras.lt |
LOGITECH G713 TKL Corded Gaming Keyboard - OFF WHITE - USB - NORDIC - TACTILE|92.. |
|
168.94 €
|
Išparduotacomplius.lt |
LOGITECH G713 TKL laidinė žaidimų klaviatūra - IŠJUNGTA BALTA - USB - Šiaurės ša.. |
|
171.00 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Logitech G Logitech G G713 klaviatūra USB QWERTY Danų, Apdaila, Norvegija, Šveda.. |
|
172.98 €
|
Išparduotafrog.lt |
LOGITECH G713 TKL Corded Gaming Keyboard - OFF WHITE - USB - NORDIC - TACTILE |
|
178.69 €
|
Išparduotaocpc.lt |
zLogitech G713 TKL - US INT'L layout - Tactile Switches - Aurora White (Balta) M.. |
|
179.00 €
|
Išparduotaplaypro.lt |
Klawiatura Logitech Klawiatura do Gier/ OR: Klawiatura Gamingowa Logitech G713 F.. |
|
181.95 €
|
Išparduotamulto.eu |
LOGITECH G713 TKL Klaviatūra su laidu žaidimams - OFF Baltas - USB - US INT'L - .. |
|
187.17 €
|
Išparduotavarle.lt |
LOGITECH G713 TKL laidinė žaidimų klaviatūra - IŠJUNGTA BALTA - USB - Šiaurės ša.. |
|
196.18 €
|
Išparduotadelsa.lt |
LOGITECH G713 TKL Corded Gaming Keyboard - OFF WHITE - USB - US INT'L - LINEAR |
|
209.10 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
„Logitech G Aurora Collection“ žaidimų klaviatūra Tenkeyless G713 Linijinė laidi.. |
|
255.86 €
|
Išparduotajoom.com |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 13:03
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Logitech G713

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Logitech G713
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206098589 |
| Gamintojo kodas | 920-010419 |
| Tipas | mechaninė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | nordic |
| Paskirtis | universali |
| Mygtukų skaičius | 87vnt. |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Klaviatūros tipas | mechaninė |
| Apšvietimas | + |
| Papildomi klavišai | - |
| Suderinama su šiais įrenginiais | „bluetooth“ režimas, „mac“ kompiuteris su macos 10.12.4 ar naujesne versija. ios įrenginiai su ios 10.3 ar naujesne versija. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Gylis | 15.7cm |
| Svoris | 0.962kg |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |










































