Šaldytuvas Liebherr ICd 5123 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICd 5123 kaina
Liebherr ICd5123 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 266.17 eur/mėn |
|
1596.99 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
1596.99 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-29 20:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803043539 |
| Gamintojo kodas | icd 5123 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 182kwh |
| Bendra talpa | 264l |
| Šaldytuvo talpa | 183l |
| Šaldiklio talpa | 81l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -26ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 33db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | bottletimer, superfrost |
| Plotis | 57cm |
| Aukštis | 178.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 61.1kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | superfrost automatika, smartfrost, easyfresh, duocooling |
| STAR klasė | 4 |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | +2 °c iki +9 °c |
| Rodyti daugiau | |


































