Šaldytuvas Liebherr CUel 3331 kaina
Šaldytuvas Liebherr CUel 3331 kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr CUele 3331Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
621.19 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Liebherr CUel 3331Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 782.0 € Daugiau |
|
622.56 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LIEBHERR CUele 3331 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
609.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
609.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas-šaldiklis LIEBHERR CUel 3331Turime parduotuvėje Daugiau |
|
609.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Šaldytuvas Liebherr CUele 3331Yra sandėlyje. |
|
618.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
618.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr CUele 3331Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
621.19 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
621.19 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr CUele 3331Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
621.19 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr CUele 3331Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
621.19 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldytuvas Liebherr CUele 3331Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
621.19 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
621.19 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
LIEBHERR CUele 3331 Pure Šaldytuvas-šaldiklis |
|
621.19 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
621.19 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Liebherr CUel 3331Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 782.0 € Daugiau |
|
622.56 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Liebherr CUele3331 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 104.39 eur/mėn |
|
626.36 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
626.36 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
LIEBHERR CUele 3331 |
|
629.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
629.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803045847 |
| Gamintojo kodas | cuel3331 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 280kwh |
| Bendra talpa | 296l |
| Šaldytuvo talpa | 212l |
| Šaldiklio talpa | 84l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18 / -24ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 20val. |
| Užšaldymo galia | 3.8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 181.2cm |
| Gylis | 63cm |
| Svoris | 61kg |
| Energijos sąnaudos | 0.767kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | butelių lentyna |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | smart frost |
| STAR klasė | - |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | +2 °c iki +9 °c |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |










































