Džiovyklė LG RH80V9AV3N kaina
Džiovyklė LG RH80V9AV3N kaina
Džiovyklė LG RH80V9AV3N |
|
675.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
675.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LG RH80V9AV3N džiovyklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 101.64 eur/mėn |
|
609.84 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
609.84 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Džiovyklė LG RH80V9AV3NPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
609.84 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
609.84 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Džiovyklė LG RH80V9AV3NVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
650.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Džiovyklė LG RH80V9AV3N |
|
675.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
675.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Džiovyklė LG RH80V9AV3NIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
711.84 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
711.84 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 8806091779212 |
| Gamintojo kodas | rh80v9av3n |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 176kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 181min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | a |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 62db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 66cm |
| Svoris | 56kg |
| Galia | 900w |
| Valdymas | elektroninis |
| Programų skaičius | 14 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Džiovinimo temperatūros reguliavimas | + |
| Nerūdijančio plieno būgnas | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Vėsinimo funkcija | + |
| Krepšys švelniems skalbiniams | - |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | 1 |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Būgno sustabdymas atidarius dureles | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Kita informacija | atidėjimas iki 24 valandų; drėgmės jutiklis; rezervuaras; pūkų filtras; stiklinės durelės su chromo apdaila; lg thinq |
| Rodyti daugiau | |






















































