Heinner HHPD-V10T2CHA kaina
Heinner HHPD-V10T2CHA kaina
Džiovyklė HEINNER drabužių DŽIOVYNĖ HHPD-V10T2CHA++ (HHPD-V10T2CHA++) |
|
509.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
509.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Džiovyklė HEINNER drabužių DŽIOVYNĖ HHPD-V10T2CHA++ (HHPD-V10T2CHA++) |
|
509.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
509.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Heinner HHPD-V10T2CHA++ džiovyklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 84.98 eur/mėn |
|
509.89 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
509.89 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Skalbinių džiovyklė HHPD-V10T2CHA++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
529.22 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
529.22 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbinių džiovyklė HHPD-V10T2CHA++ HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
620.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
620.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 16:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Heinner |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 5949088598212 |
| Gamintojo kodas | hhpd-v10t2cha++ |
| Maksimalus skalbinių svoris | 10kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 282kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | 282 |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | 0.5w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | -min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | b |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | 81 |
| Triukšmingumo lygis | -db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 54.4cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Programų skaičius | 15 |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Džiovinimo temperatūros reguliavimas | - |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Krepšys švelniems skalbiniams | - |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | + |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Rodyti daugiau | |

















