Džiovyklė Heinner HHPD-HMY80IVFC kaina
Džiovyklė Heinner HHPD-HMY80IVFC kaina
Džiovyklės HHPD-HMY80IVFC+++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
514.82 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
514.82 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Džiovyklė Džiovyklės HHPD-HMY80IVFC+++ HEINNER, BaltaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
527.69 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Džiovyklės 8kg HHPD-HMY80IVFC+++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau |
|
528.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Džiovyklės 8kg HHPD-HMY80IVFC+++ HEINNER |
|
609.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
609.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-28 11:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 5949494040749 |
| Gamintojo kodas | hhpd-hmy80ivfc+++ |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 102kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 1.28kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | 0.5w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 185min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | b |
| Triukšmingumo lygis | 64db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbinių džiovyklė (pastatoma) |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | 47kg |
| Programų skaičius | 15 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Rodyti daugiau | |
















