Džiovyklė Heinner HHPD-M9K5IVC kaina
Džiovyklė Heinner HHPD-M9K5IVC kaina
Džiovyklė 9kg HHPD-M9K5IVC+++ HEINNER |
|
592.42 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
592.42 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Džiovyklė HHPD-M9K5IVC+++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
607.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Heinner HHPD-M9K5IVC+++ džiovyklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 59.24 eur/mėn |
|
592.42 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Džiovyklė 9kg HHPD-M9K5IVC+++ HEINNER |
|
592.42 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
592.42 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Džiovyklė HHPD-M9K5IVC+++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
592.62 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
592.62 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Džiovyklė HHPD-M9K5IVC+++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
607.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Džiovyklė Džiovyklė HHPD-M9K5IVC+++ HEINNER, BaltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 665.39 € |
|
632.12 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 01:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 5949494041302 |
| Gamintojo kodas | hhpd-m9k5ivc+++ |
| Maksimalus skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | -min. |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 65db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 67.5cm |
| Programų skaičius | 10 |
| Rodyti daugiau | |















