Džiovyklė Heinner HHPD-HMY70FD++ kaina
Džiovyklė Heinner HHPD-HMY70FD++ kaina
Džiovyklė HHPD-HMY70FD++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
436.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Džiovyklė HHPD-HMY70FD++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489.67 € |
|
465.18 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Heinner HHPD-HMY70FD++ džiovyklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 42.30 eur/mėn |
|
422.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Džiovyklė HHPD-HMY70FD++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
425.44 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
425.44 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Džiovyklė HHPD-HMY70FD++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
436.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Džiovyklė HHPD-HMY70FD++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489.67 € |
|
465.18 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Džiovyklė HEINNER HHPD-HMY70FD++ 7kg |
|
499.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
499.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 5949494040756 |
| Gamintojo kodas | hhpd-hmy70fd++ |
| Maksimalus skalbinių svoris | 7kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | -min. |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 64db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Programų skaičius | 15 |
| Rodyti daugiau | |















