Džiovyklė Heinner HHPD-M10K3A kaina
Džiovyklė Heinner HHPD-M10K3A kaina
HEINNER šilumos siurblio džiovyklė HHPD-M10K3A+++ |
|
578.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
578.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Heinner HHPD-M10K3A+++ džiovyklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 96.47 eur/mėn |
|
578.80 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
578.80 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
HEINNER šilumos siurblio džiovyklė HHPD-M10K3A+++ |
|
578.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
578.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbinių džiovyklė būgninė HHPD-M10K3A+++ HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
579.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
579.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Skalbinių džiovyklė būgninė HHPD-M10K3A+++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
594.20 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
594.20 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 05:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 5949494025357 |
| Gamintojo kodas | hhpd-m10k3a+++ |
| Maksimalus skalbinių svoris | 10kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Džiovinimo trukmė | -min. |
| Triukšmingumo lygis | -db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 67.5cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Programų skaičius | 14 |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | + |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Kita informacija | kūdikių drabužių programa, vilnos programa, sterilizacijos programa, džiovinimo lygio pasirinkimas, mėgstamos programos atmintis |
| Rodyti daugiau | |

















