Džiovyklė LG RH80V3AV6N kaina
Džiovyklė LG RH80V3AV6N kaina
LG RH80V3AV6NKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 636.99 € |
|
579.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Džiovyklė LG RH80V3AV6N.ABWQKMR, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 695 € |
|
617.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
617.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Džiovyklė LG RH80V3AV6N.ABWQKMR, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 695 € |
|
550.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
550.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LG RH80V3AV6N džiovyklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 91.67 eur/mėn |
|
550.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
550.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Džiovyklė LG RH80V3AV6NYra sandėlyje. |
|
559.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
559.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
LG RH80V3AV6N DžiovyklėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
569.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
569.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Džiovyklė LG RH80V3AV6NPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
575.14 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
575.14 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Džiovyklė LG Džiovintuvas RH80V3AV6N Energijos vartojimo efektyvumo klasė A++, K..Daugiau |
|
575.14 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
575.14 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LG RH80V3AV6NKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 636.99 € |
|
579.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Džiovyklė LG RH80V3AV6NVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
589.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Džiovyklė LG RH80V3AV6NDaugiau |
|
614.14 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
614.14 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LG | Dryer Machine | RH80V3AV6N | Energy efficiency class D | Front loading | 8 ..Daugiau |
|
614.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
614.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Džiovyklė LG RH80V3AV6NIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
617.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
617.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Džiovyklė LG RH80V3AV6N.ABWQKMR, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 695 € |
|
617.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
617.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LG Džiovyklė LG Dryer Machine RH80V3AV6N Energy efficiency class A++, Front load.. |
|
618.69 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
618.69 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
LG | Dryer Machine | RH80V3AV6N | Energy efficiency class D | Front loading | 8 .. |
|
631.41 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
LG | Dryer Machine | RH80V3AV6N | Energy efficiency class D | Front loading | 8 .. |
|
642.84 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
LG | Dryer Machine | RH80V3AV6N | Energy efficiency class D | Front loading | 8 ..Daugiau |
|
652.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Dryer machine 8kg, LED, depth 69cm, Wi-Fi, white RH80V3AV6N | 8806091610140 |
|
655.92 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
LG | Dryer Machine | RH80V3AV6N | Energy efficiency class D | Front loading | 8 .. |
|
655.92 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
LG | Dryer Machine | RH80V3AV6N | Energy efficiency class D | Front loading | 8 .. |
|
661.77 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
LG | Dryer Machine | RH80V3AV6N | Energy efficiency class D | Front loading | 8 ..Daugiau |
|
679.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
LG RH80V3AV6N tumble dryer Freestanding Front-load 8 kg White |
|
681.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
681.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Suszarka do ubrań LG LG Dryer Machine RH80V3AV6N Energy efficiency class A++, Fr.. |
|
802.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 09:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 8806091406750 |
| Gamintojo kodas | rh80v3av6n |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 211kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 1.2kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 140min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | a |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 64db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 69cm |
| Svoris | 57kg |
| Valdymas | elektroninis |
| Programų skaičius | 10 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Krepšys švelniems skalbiniams | - |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Rodyti daugiau | |























































