Televizorius LG OLED77C51LA kaina
Televizorius LG OLED77C51LA kaina
Televizorius LG OLED77C51LA, 77 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2023 € |
|
1749.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1749.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LG OLED77C51LAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2399.0 € |
|
1749.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1749.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
77 colių LG OLED77C51LA 4K išmanusis Televizorius 2025 |
|
1749.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1749.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Televizorius LG OLED77C51LA, 77 ", 4K OLEDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2109 € |
|
1755.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Televizorius LG OLED77C51LA.AEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 2399 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1839.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
LG OLED evo AI OLED77C51LA TV 195.6 cm (77") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
1683.15 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
LG OLED evo AI OLED77C51LA Televizorius 195,6 cm (77") 4K Ultra HD išmanusis Wi-.. |
|
1712.38 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
LG OLED evo AI OLED77C51LA TV 195.6 cm (77") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black | .. |
|
1734.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
LG OLED evo AI OLED77C51LA TV 195.6 cm (77") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
1738.49 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
LG OLED77C51LA, 77" OLED77C51LA |
|
1740.59 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1740.59 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Televizorius LG OLED77C51LA OLED 77" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur Daugiau |
|
1749.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1749.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius LG OLED77C51LA, 77 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2023 € |
|
1749.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1749.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius LG OLED77C51LA, 77 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2023 € |
|
1749.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1749.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius LG OLED77C51LA OLED 77" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur Daugiau |
|
1749.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1749.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
LG OLED77C51LAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2399.0 € |
|
1749.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1749.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
77 colių LG OLED77C51LA 4K išmanusis Televizorius 2025 |
|
1749.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1749.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
LG OLED77C51LA | 77 | Smart TV | webOS 25 | UHD |
|
1753.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1753.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LG OLED evo AI OLED77C51LA televizorius 195,6 cm (77") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-.. |
|
1754.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Televizorius LG OLED77C51LA, 77 ", 4K OLEDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2109 € |
|
1755.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
LG OLED77C51LA | 77 | Smart TV | webOS 25 | UHD |
|
1796.54 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1796.54 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Telewizor LG OLED77C51LA OLED 77'' 4K Ultra HD WebOS 25 | OLED77C51LA.AEU | 8806.. |
|
1814.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
LG OLED77C51LA televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 182.20 eur/mėn |
|
1822.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1822.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Televizorius LG OLED77C51LA.AEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 2399 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1839.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
LG OLED77C51LA 77inch 4K 120Hz 4xHDMI OLED77C51LA | 8806096361993Daugiau |
|
1856.75 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
TV SET OLED 77" 4K OLED77C51LA LG |
|
1873.12 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1873.12 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TV Set|LG|77"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|OLED77C.. |
|
1914.32 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
LG OLED evo AI OLED77C51LA televizorius 195,6 cm (77") 4K Ultra HD išmanusis tel.. |
|
1953.00 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
LG OLED evo AI OLED77C51LA TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
1993.14 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1993.14 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
LG OLED evo AI OLED77C51LA Televizorius 195.6 cm (77") 4K Ultra HD Išmanusis Tel.. |
|
2175.60 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 06:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806096361993 |
| Modelis | oled77c51la |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 77" (~196 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 125kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | oled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c dvb-s dvb-s2 dvb-t dvb-t2 |
| Svoris | 23.5kg |
| Svoris su stovu | 27.1kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 120hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 40w |
| Jungties tipas | usb 2.0 x 3, hdmi x 4, lan x 1, rf x 2, ci+ x 1, s/pdif |
| USB jungčių skaičius | 3 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, google cast, apple airplay 2 |
| Specialiosios funkcijos | smart |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | webos |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 300 x 200 |
| Palaikomos technologijos | clear voice, dolby vision, hlg, hdr10, allm (auto low latency mode ), filmmaker mode |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 98.2cm |
| Plotis be stovo | 171.1cm |
| Gylis be stovo | 4.71cm |
| Aukštis su stovu | 103.5cm |
| Plotis su stovu | 171.1cm |
| Gylis su stovu | 26.7cm |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |
| Rodyti daugiau | |




















































