Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad P15v Gen 3
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad P15v Gen 3
Lenovo ThinkPad P15V Gen 3 (Intel) 15.6", Intel Core i7-12700H, 16GB, 1TB SSD, W.. |
Atnaujinta
|
1042.75 €
|
Į parduotuvę ekobite.lt |
LENOVO THINKPAD P15V G3 Gen 3 Octal Ryzen 7 Pro 6850H, 16GB, 512GB SSD, M.2, 192..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! |
|
1765.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-24 21:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 196380205927 |
| Ilgis | 366.5 |
| Plotis | 250 |
| Aukštis | 22.7 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 2.09 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 5 PRO |
| Procesoriaus modelis | AMD Ryzen 5 PRO 6650H |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 3.30 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 4800 |
| Laisvų operatyviosios atminties lizdų kiekis | 1 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Nvidia |
| Vaizdo plokštės serija | Quadro |
| Garso plokštės modelis | Realtek® ALC3287 |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | - |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano tipas | IPS |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 64 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Palaikomos atminties kortelės | SD |
| Buferinė atmintis (Cache) | 16 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Jungtys | HDMI |
| Atskiras skaičių blokas | + |
| Ekrano dažnis | 60 |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | AMD SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | 100/1000M;Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 11ax 2x2 |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM 2.0 |
| Serija | Lenovo ThinkPad P15v Gen 3 |
| Procesoriaus karta | AMD Ryzen™ (PRO) |
| Vaizdo plokštės modelis | Nvidia Quadro T600 |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Perpakuotas | - |
| Rodyti daugiau | |












































