Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L13 G5
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L13 G5
LENOVO THINKPAD L13 G5 Gen 5 2C+10c Ultra 5 125U, 16GB, 256GB SSD, M.2, 1920 x 1..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
725.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
LENOVO ThinkPad L13 2-in-1 G5 13.3" WUXGA U5-135U 32GB/256GB Win11 Pro |
|
1271.87 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Lenovo ThinkPad L13 2-in-1 G5 CU5-135U/32GB/256SSD/W11 Pro - Keyboard layout mig.. |
|
1340.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1340.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L13 2-in-1 G5 13,3" WUXGA U5-135U 32GB/25.. |
|
1361.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
1361.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Lenovo Laptop Lenovo L13 G5 Ultra 5 125U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (21LB0013PB) |
|
1375.82 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 00:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 197530841057 |
| Ilgis | 305 |
| Plotis | 218 |
| Aukštis | 17.23 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.23 |
| Ekrano įstrižainė | 13.3 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ Ultra 5 125U |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Procesoriaus dažnis | 1.3 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 6400 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Garso plokštės modelis | Realtek® ALC3287 |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Baterijos talpa | 46 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Modelis | 21LB0013PB |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Buferinė atmintis (Cache) | 12 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 |
| Jungtys | USB Type C |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Su vaizdo kamera | - |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | + |
| Saugos sistema | TPM 2.0, Kensington® Nano Security Slot |
| Serija | Lenovo ThinkPad L13 Gen 5 |
| Procesoriaus karta | Meteor Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel Graphics |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Baterijos talpa (Wh) | 46 |
| Perpakuotas | - |
| Rodyti daugiau | |


































